Więcej

Elementy ze stali

NovoNord to zakład o wysokich standardach i szerokiej ofercie skierowanej do wymagających Klientów. Jedną z flagowych działalności naszej firmy jest produkcja konstrukcji i wyrobów oraz elementów ze stali o różnym przeznaczeniu. Wykonujemy elementy ze stali, jak również meble ze stali nierdzewnej.

Stworzone dla Ciebie

Wykonujemy zamówienia katalogowe, jak i te indywidualne. Kompetencje naszych pracowników technicznych oraz nowoczesny park maszynowy pozwala na realizację najbardziej nietypowych i trudnych zleceń.

Nasze produkty są szyte " na miarę", co sprawia, że każdy zamawiający może zaaranżować swój zakład na miarę jego potencjału, potrzeb i specyficznych dla branży wymagań. Dokładamy wszelkich starań, by nasze meble ze stali nierdzewnej były bezkonkurencyjne zarówno pod kątem, wykonania, jak i jakości, wytrzymałości, funkcjonalności i ceny.

Nasza stalowa specjalność

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w obróbce stali nierdzewnej.

Wykonujemy:

- konstrukcje budowlane
- meble użytkowe
- meble gastronomiczne
- meble sklepowe
- medyczne meble ze stali nierdzewnej
- schody
- balustrady
- zadaszenia
- podjazdy dla niepełnosprawnych
- obudowy, skrzynki, zbiorniki itp.

Z przyjemnością realizujemy indywidualne projekty naszych Klientów.

Produkujemy dla Was

Oferta produkcyjna naszej firmy skierowana jest do: zakładów przetwórstwa spożywczego, gastronomii, przemysłu budowlanego, deweloperów, zakładów opieki zdrowotnej i wielu innych, jak również do klientów indywidualnych.

Zakład produkcyjny działa w oparciu o światowe normy. Nieustannie podlega modernizacji pozwalającej spełnić oczekiwania rynku i jest wyposażony wzbogacony o profesjonalną montownię oraz zaplecze serwisowe.

Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę oraz jakość. Ukierunkowanie na potrzeby klienta sprawia, że jesteśmy firmą elastyczną, która bez trudu potrafi sprostać najbardziej wymagającym zleceniom. Dostosowujemy się do specyficznych oczekiwań, wiedząc, że dostarczane elementy ze stali są dokładnie tym, czego potrzebują nasi zleceniodawcy.

Zapraszamy do kontaktu i perfekcyjnej współpracy na każdym etapie realizacji zamówienia.