Stacjonarny odkurzacz samochodowy VARIO

VARIO to profesjonalny, stacjonarny odkurzacz samochodowy, oferowany w wersji jednostanowiskowej MONO jak i dwustanowiskowej DUO, w eleganckiej obudowie ze stali nierdzewnej, która na życzenie może być pomalowana proszkowo, doskonale nadający się jako odkurzacz do myjni.

Odkurzacz samochodowy do myjni i na stacje paliw z wbudowanym systemem bezpieczeństwa

Wyposażony jest w wytrzymałą i odporną na wodę, aluminiową turbinę indukcyjną (bezszczotkową), której moc i siła ssania uzależnione są od rodzaju zasilania. Zastosowana turbina zapewnia duże podciśnienie i przepływ.

Wbudowany system bezpieczeństwa, tzw. by-pass, chroni silnik turbiny przed spaleniem, nawet w przypadku zapchania się węża. Dodatkowo turbina wyposażona jest w wyłącznik termiczny.

Odkurzacz samoobsługowy

z kompresorem dla stacji paliw i do myjni

Odkurzacz VARIO dostępny jest w wersji z zasilaniem jedno- (230V) lub trójfazowym (400V).

W standardzie posiada elektroniczny wrzutnik akceptujący do kilkudziesięciu rodzajów monet i żetonów, zapewniający jednocześnie pełną kontrolę nad sprzedażą i realizacją usług oraz niekasowalny licznik rejestrujący wszystkie załączenia.

Zamki systemowe zabezpieczają obudowę przed otwarciem przez niepowołane osoby.

Monety i żetony gromadzone są we wnętrzu urządzenia, w zamykanej na klucz kasetce (opcja).

Odkurzacz usuwa kurz i brud do pojemnika zintegrowanego z komorą ssącą, który łatwo i szybko można opróżnić. Zarówno pojemnik na brud jak i komora ssąca wykonane są ze wzmacnianego laminatu, co w pełni zabezpiecza wnętrze urządzenia przed korozją na skutek zassania: wody, śniegu, błota itp.

Odkurzacze samochodowe Gdańsk – niezawodność i prostota obsługi

Odkurzacz VARIO charakteryzuje się prostotą obsługi, elegancją wykonania i niezawodnością w funkcjonowaniu.

Przystosowany jest do pracy na wolnym powietrzu i nie wymaga zadaszenia.

Opcjonalnie może zostać wyposażony w wysięgnik z podciągiem do węża, który ułatwia korzystanie z urządzenia i jednocześnie zabezpiecza wąż przed przetarciem i zabrudzeniem.

VARIO szczególnie polecany jest jako odkurzacz do myjni lub odkurzacz dla stacji paliw.

Zapraszamy klientów z Trójmiasta – Gdynia i Gdańsk oraz z całej Polski

Czego oczekują klienci myjni i stacji paliw?

Klienci odwiedzający myjnie samochodowe potrzebują rozwiązania o określonych cechach. Należą do nich:

  • Łatwość obsługi

Z takich urządzeń będą korzystać zarówno osoby, które od lat samodzielnie odkurzają swój samochód, jak i klienci, którzy robią to pierwszy raz. Maszyna powinna działać w intuicyjny sposób i nie sprawiać problemu podczas procesu odkurzania. Jeśli czynność pozwoli na łatwe wyczyszczenie wnętrza auta, klienci chętnie będą wracać.

  • Skuteczność

Osoby korzystające z myjni oczekują, że po takiej wizycie ich auto będzie prezentowało się świetnie. Nawet jeśli urządzenie umiejscowione jest nie w myjni, a w stacji pali, osobie prowadzącej taki obiekt powinno zależeć, żeby jak najwięcej osób zdecydowało się skorzystać z tej opcji. Jeśli użytkownicy zauważą, że działanie maszyny pozwala na sprawne wyczyszczenie auta oraz osiągnięcie atrakcyjnego wizualnie efektu, chętnie wybiorą ją kolejny raz.

Co solidny odkurzacz oznacza dla właściciela myjni samochodowej?

Wyróżnić można również cechy odkurzacza do myjni, które są ważne z punktu widzenia właściciela obiektu. Zadbaliśmy o to, żeby osoby decydujące się na zakup naszych maszyn, mogli codziennie doceniać wygodę i sprawność rozwiązania. W praktyce oznacza to, że:

  • Urządzenie zostało stworzone z elementów wysokiej jakości

Odkurzacz do myjni lub na stację paliw będzie eksploatowany regularnie przez dużą liczbę osób. Powinien być więc maszyną niezawodną i bezawaryjną. Nasze rozwiązania świetnie znoszą nawet bardzo intensywne użytkowanie, dzięki czemu właściciel przedsiębiorstwa nie musi martwić się o częste awarie i inne problemy z działaniem.

  • Nasze odkurzacze do myjni wyglądają elegancko

Wcześniej wspomniana możliwość malowania proszkowego sprawia, że bez trudu dopasują Państwo odkurzacz do wystroju swojej myjni. Taka spójność wizualna pozytywnie wpływa na to, jak klienci odbiorą Państwa firmę.

Dlaczego warto wybrać sprawdzonego producenta? Odkurzacze do myjni – Gdańsk

Warto być uważnym, poszukując ofert tego typu. Na rynku, oprócz solidnych rozwiązań od prestiżowych marek znajdą też Państwo rozwiązania, które mogą kusić bardzo niską ceną. Chęć oszczędzenia jest całkowicie zrozumiała. Należy jednak liczyć się z tym, że słabej jakości turbiny, niedopracowany system bezpieczeństwa oraz brak technologii, przeciwdziałającej zapychaniu się węża, mogą być źródłem istotnych problemów.

Gdy już się pojawią, konieczna będzie naprawa, a w najgorszym wypadku całkowita wymiana sprzętu. To dodatkowe koszty, które łącznie mogą znacznie przewyższyć cenę, jaką zapłaciliby Państwo, już na samym początku decydując się na sprzęt od sprawdzonego producenta.

Novonord – odkurzacze samochodowe samoobsługowe na stacje paliw i do myjni

Zainteresował Państwa nasz odkurzacz samoobsługowy? W takim razie już teraz zapraszamy do kontaktu, wszystkie dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie!

ODKURZACZE DO MYJNI GDAŃSK – NOVONORD – ODKURZACZE SAMOCHODOWE GDAŃSK