Stacjonarny odkurzacz samochodowy VARIO

VARIO to profesjonalny, stacjonarny odkurzacz samochodowy, oferowany w wersji jednostanowiskowej MONO jak i dwustanowiskowej DUO, w eleganckiej obudowie ze stali nierdzewnej, która na życzenie może być pomalowana proszkowo, doskonale nadający się jako odkurzacz do myjni.

Odkurzacz samochodowy do myjni z wbudowanym systemem bezpieczeństwa

Wyposażony jest w wytrzymałą i odporną na wodę, aluminiową turbinę indukcyjną (bezszczotkową), której moc i siła ssania uzależnione są od rodzaju zasilania. Zastosowana turbina zapewnia duże podciśnienie i przepływ.

Wbudowany system bezpieczeństwa, tzw. by-pass, chroni silnik turbiny przed spaleniem, nawet w przypadku zapchania się węża. Dodatkowo turbina wyposażona jest w wyłącznik termiczny.

Odkurzacz VARIO dostępny jest w wersji z zasilaniem jedno- (230V) lub trójfazowym (400V).

W standardzie posiada elektroniczny wrzutnik akceptujący do kilkudziesięciu rodzajów monet i żetonów, zapewniający jednocześnie pełną kontrolę nad sprzedażą i realizacją usług oraz niekasowalny licznik rejestrujący wszystkie załączenia.

Zamki systemowe zabezpieczają obudowę przed otwarciem przez niepowołane osoby.

Monety i żetony gromadzone są we wnętrzu urządzenia, w zamykanej na klucz kasetce (opcja).

Odkurzacz usuwa kurz i brud do pojemnika zintegrowanego z komorą ssącą, który łatwo i szybko można opróżnić. Zarówno pojemnik na brud jak i komora ssąca wykonane są ze wzmacnianego laminatu, co w pełni zabezpiecza wnętrze urządzenia przed korozją na skutek zassania: wody, śniegu, błota itp.

Niezawodność i prostota obsługi

Odkurzacz VARIO charakteryzuje się prostotą obsługi, elegancją wykonania i niezawodnością w funkcjonowaniu.

Przystosowany jest do pracy na wolnym powietrzu i nie wymaga zadaszenia.

Opcjonalnie może zostać wyposażony w wysięgnik z podciągiem do węża, który ułatwia korzystanie z urządzenia i jednocześnie zabezpiecza wąż przed przetarciem i zabrudzeniem.

VARIO szczególnie polecany jest jako odkurzacz do myjni lub odkurzacz dla stacji paliw.