Odkurzacz dla stacji paliw SIMPLY

SIMPLY to prosty w budowie i obsłudze odkurzacz przeznaczony do sprzątania wnętrz pojazdów z nieczystości stałych, świetnie sprawdzający się jako odkurzacz dla stacji paliw.

5-cio metrowy elastyczny wąż ssawny pozwala na łatwy i wygodny dostęp do wnętrza pojazdu.

Oferowany jest w wersji jednostanowiskowej MONO jak i dwustanowiskowej DUO, w obudowie ze stali nierdzewnej, która na życzenie może być pomalowana proszkowo.

Odpowiednie ssanie zapewnia agregat o mocy 1450 Watt / stanowisko.

Standardowe wyposażenie każdego odkurzacza SIMPLY stanowią: elektroniczny wrzutnik akceptujący do kilkudziesięciu rodzajów monet i żetonów, niekasowalny licznik uruchomień, regulowany czas pracy.

Kurz i brud usuwane są do pojemnika zintegrowanego z komorą ssącą, który łatwo i szybko można opróżnić. Zarówno pojemnik na brud jak i komora ssąca wykonane zostały ze wzmacnianego laminatu, co w pełni zabezpiecza wnętrze urządzenia przed korozją w wyniku zassania: wody, śniegu, błota itp.

Super trwały filtr materiałowy, wielokrotnego użycia, charakteryzuje się dużą wytrzymałością i długim okresem eksploatacji.

Odkurzacz SIMPLY przystosowany jest do pracy na wolnym powietrzu i nie wymaga zadaszenia.

Opcjonalnie może zostać wyposażony w wysięgnik z podciągiem do węża, który ułatwia korzystanie z urządzenia i jednocześnie zabezpiecza wąż przed zabrudzeniem.