2w1 zestaw DUO – Odkurzacz z kompresorem

Zestaw DUO (2 w 1) to dwa urządzenia w jednym, czyli odkurzacz plus kompresor we wspólnej obudowie, wykonanej ze stali nierdzewnej, którą na życzenie można pomalować proszkowo.

Niezastąpiony w przypadku ograniczonego miejsca lub braku możliwości montażu osobno odkurzacza i kompresora.

Zestawy DUO oferowane są w wersji z zasilaniem jedno- (230V) lub trójfazowym (400V).

Wersje jednofazowe dostępne są z odkurzaczem wyposażonym w agregat ssący (230AA / 230AD) lub turbinę (230TA /230TD). Wersje trójfazowe (400TA / 400TD) wyposażone są w turbinę.

Zastosowane turbiny są indukcyjne (bezszczotkowe), wykonane z aluminium i charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz odpornością na wodę, a ich moc i siła ssania zależą od rodzaju zasilania.

Każdy odkurzacz zestawu DUO posiada w standardzie: elektroniczny wrzutnik akceptujący do kilkudziesięciu rodzajów monet i żetonów, zapewniający jednocześnie pełną kontrolę nad sprzedażą i realizacją usług, niekasowalny licznik rejestrujący wszystkie załączenia, możliwość regulacji czasu pracy w dowolnym zakresie. Zamki systemowe zabezpieczają obudowę przed otwarciem przez niepowołane osoby.

Monety i żetony gromadzone są we wnętrzu urządzenia, w zamykanej na klucz kasetce (opcja).

Kompresor zestawu DUO przeznaczony jest do pompowania opon zarówno samochodów osobowych jak i dostawczych. Może być wyposażony w manometr analogowy i/lub głowicę cyfrową.

Zestawy DUO mogą być instalowane na wolnym powietrzu i nie wymagają zadaszenia.

Wersje z głowicą cyfrową (AD / TD) posiadają ogrzewanie wewnętrzne z termostatem w standardzie.

Opcjonalnie, urządzenie może zostać wyposażony w wysięgnik z podciągiem do węża ssącego, który ułatwia korzystanie z urządzenia i jednocześnie zabezpiecza wąż przed zabrudzeniem oraz w zestaw do pobierania opłaty za korzystanie z kompresora.

Wszystkie modele i wersje zestawów DUO charakteryzują się elegancją wykonania, prostotą obsługi i niezawodnością w eksploatacji.