Więcej

Odkurzacz z kompresorem i inne urządzenia dla stacji paliw

NovoNord to jakość, doskonała współpraca i perfekcyjne rozwiązania pozwalające na stworzenie nowoczesnego profilu biznesowego Państwa firmy. Jesteśmy producentem urządzeń samoobsługowych do myjni, warsztatów samochodowych czy salonów. Dostarczamy kompleksowych rozwiązań wyróżniających się niekwestionowaną jakością.

Odkurzacz dla stacji paliw SIMPLY

Twój biznes z naszymi produktami

Nasze przedsiębiorstwo to w istocie nieustanny rozwój, światowa jakość i partnerskie zasady współpracy. Śledzimy trendy na rynku, wsłuchujemy się w uwagi i sugestie naszych klientów i nieustannie dostosowujemy się do rosnących oczekiwań. Swoją markę zbudowaliśmy na bazie wieloletnich doświadczeń i wyjątkowej współpracy z klientami w Polsce i poza jej granicami.

Jednym z flagowych produktów są urządzenia samoobsługowe dedykowane myjniom samochodowym, salonom samochodowym, warsztatom oraz modernistycznym stacjom paliw. Swoje produkty kierujemy do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują niezawodności, innowacyjnych rozwiązań oraz doskonałej jakości.

Na liście naszych produktów znajdziecie Państwo:

- kompresor samochodowy stacjonarny
- kompresor stacjonarny dla stacji paliw
- kompresor dla pojazdów ciężarowych
- kompresor plus odkurzacz
- odkurzacz samochodowy stacjonarny do myjni
- odkurzacz z kompresorem
- odkurzacz do myjni
- odkurzacz stacjonarny
- odkurzacz na stację paliw
- odkurzacz do myjni
- urządzenia combo, czyli odkurzacz i kompresor w jednym
- trzepaczki dywaników samochodowych

Nasza oferta produktowa stale jest poszerzana.

Wymagania, które są priorytetem

Stacjonarny odkurzacz samochodowy do myjni VARIO

Stosujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania pozwalające na spełnienie najbardziej rygorystycznych norm. Zdajemy sobie sprawę, że nasze produkty tj. odkurzacz do myjni muszą wykazywać się wysoką trwałością, dlatego w naszym zakładzie produkcyjnym wdrożyliśmy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Wiemy, jak specyficznym miejscem są myjnie samochodowe czy warsztaty, dlatego połączyliśmy jakość z funkcjonalnością i prostotą obsługi, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych parametrów pozwalających na precyzyjne i satysfakcjonujące efekty użytkowe. Wdrożyliśmy przyszłościowe rozwiązania, które stają się wyposażeniem wielu zakładów związanych z obsługą samochodów nie tylko w kraju, ale także i poza jego granicami. Prosty w obsłudze kompresor samochodowy naszej marki jest elementem wyposażenia znakomitej większości punktów obsługi w Polsce.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zapraszamy Państwa kontaktu z nami i podjęcia współpracy pozwalającej na znalezienie idealnych rozwiązań dla biznesu. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi, dopasowanie oferty do wymagań i innowacyjność pozwalającą na wyróżnienie się na tle innych konkurentów.